Chuť alkoholu

Pijete rádi alkohol? Pokud ano, tak jistě se taky vyznáte v tom, jaký alkohol má nejvíce procent a jaký je podle vás nejlepší. Víte, co si nejvíce pamatuji a ráda na to vzpomínám? To, když mi bylo asi patnáct let. To jsme s holkami pily červené víno s colou a říkaly jsme tomu polejvák nebo houba. Jistě to taky znáte. Vím, že se v patnácti letech nemůže pít alkohol, ale u nás to tak prostě bylo. Nevím, jak bych se tvářila já, kdyby po mě syn chtěl, že by chtěl v patnácti koupit víno. Mě ho maminka i babička vždy koupily. A s holkami jsme si pak užily pořádně diskotéku s naším polejvákem čili houbou.

Alkohol jen v malé míře.

Líbilo se nám to a bylo to všechno moc fajn. To jsem v té době ještě kouřila cigarety. A lituji toho, že jsem s cigaretami vůbec začala. Protože odvykání bylo velmi složité a zdlouhavé, ale naštěstí s mi to povedlo. Alkoholické nápoje jsou tady ale taky hlavně proto, aby se lidí alkoholem bavili. Myslím si, že mnoho lidí se nedokáže bavit pouze jenom s alkoholem, protože jinak se nedokáží nějak odvázat. Například já se sama přiznám, že bez alkoholu se tady vůbec bavit neumím. Nestydím se za to, prostě to tak mám nastavené. A vy se neodkážete bavit bez kapky alkoholu?

Víno mám ráda.

Nebo jaký vztah přesně k alkoholu máte vy? Alkoholické nápoje jsou tady taky od toho, že pustí uzdu fantazie, takže si myslím, že alkohol je někdy opravdu fajn, nemyslíte? Alkoholické nápoje má totiž rádo opravdu hodně lidí, kteří by s tím ale taky chtěli skoncovat. Co třeba alkoholici? Jsou to takoví lidé, kteří neumí žít bez kapky alkoholu. Sice chápu, že někdo je opravdu hodně v depresi a depresi utápí v alkoholu. Znám několik takových případů a musí říct, že je to opravdu velmi smutné, že se člověk dokáže zničit a dostat až na samotné dno. Jenom kvůli alkoholu. Alkoholické nápoje https://www.ghclever.com/collections/alkoholicke-napoje jsou docela zrádné, tak se s nimi musí zacházet velmi opatrně.