K prodloužení erekce opravdu nepotřebujete kouzelníka


Když se lidé chtějí bavit neformálně a využít něčeho neotřelého, oslovují mimo jiné i kouzelníky. Tito lidé znají spoustu triků, jak ošálit zrak a mysl a navodit skvělý iluzorní pocit. Vlastně se necháte ošálit tím, co není pravda, a co pouze pravdu dovedně maskuje.

Jakmile se však ve vašem životě stane průšvih typu slabé erekce a váš sex se promění v pouhou vysněnou představu, kouzelník vám nebude k ničemu. Ani usilovné mávání kouzelnou hůlkou tu vaši „hůlku“ v kalhotách nepozvedne. Musíte na to jít jinak. Jak?

žena a muž

Prodloužení erekce také může být jednoduchý trik a tím kouzelníkem budete vy sami. Za prvé vyházejte obsah vaší chladničky a spíže a namísto do supermarketu tentokrát zamiřte na nákup potravin do prodejny zdravé výživy. Tam zjistíte, jak pošetilí jste byli v konzumaci jídel, která do žaludku vůbec nepatří.

milenecký polibek

Za druhé si vezměte do ruky tužku a papír a pečlivě si sepisujte všechny body, které vás v průběhu dne stresují. Začněte ranním vstáváním a pokračujte přes kontakt s lidmi v domácnosti, v zaměstnání, na ulici, ve městě atd. Buďte důslední a promítejte si všechny vaše běžné situace, dobře se vám to bude psát někde v klidu o samotě, například při posedu na toaletě, kde vás nikdo opravdu neruší. Jakmile budete mít sepsáno, snažte se postupně tyto vlivy ze života eliminovat. Snadné to zrovna nebude, proto jsou nám tu na pomoc bylinky, s nimiž si udržíte potřebnou hormonální rovnováhu včetně vysoké hladiny testosteronu. Stres je totiž největším problémem současného lidstva, který zasahuje i do kvality erekce a prožívání sexuality.

Za třetí požádejte partnerku, aby vám vyhověla a přestala používat tělové parfémy. Objasněte jí, že ten nejkrásnější parfém je ona sama, její smyslná vůně ženského potu, po níž muži prahnou, ale ne vždy se jim žádosti dostává. Podle intenzivní vůně potu, zejména v podpaží a na chodidlech, také muži poznají, zda je pro ně partnerka vhodná pro budoucí potomstvo z hlediska DNA – pokud vám žena přitažlivě voní, je to v pořádku, pokud spíše zapáchá, může to být varovný signál buď zdravotního problému, nebo přiblížení k incestnímu vztahu.