Seznamte se s vestavěnou skříní trochu blíž

Kdyby dovedla vestavěná skříň https://www.sten-skrine.cz/ mluvit, co by vám asi o sobě pověděla?

Mohu být jediným místem v domácnosti, kam ukládáte své věci – proč mít košile v šatní skříni, ložní prádlo v úložném prostoru postele a kolečkové brusle ve sklepě? Když se například potřebujete rychle sbalit na dovolenou, pobíháte po celém bytě, tu a tam zas běžíte do sklepa pro tenisovou raketu, podruhé pro ploutve se šnorchlem, naběháte spoustu kilometrů a ztratíte mnoho času, který byste mohli využít efektivněji. Je-li všechno v jedné skříni, je to naopak neskutečná pohoda.

ramínka ve skříni

Jsem krásným bytovým doplňkem – nákup nábytku bývá někdy provázen starostmi, http://www.mestodobruska.cz/mesto/organy-mesta/starosta-/ protože jej musíte sladit s interiérem, a to není v řadě případů snadné. Běžný konvenční nábytek nemívá tak pestrou barevnou škálu povrchů, což je u vestavěných skříní přesným opakem. Posuvné dveře se vyrábí v obrovském rozsahu barev, vzorů a potisků, že se vám mnohem snáz podaří napasovat skříň od prostoru tak, aby vytvářela soulad a pěkný dojem. Můžete se inspirovat i některými již hotovými projekty.

košile ve skříni

Moje dveře se obsluhují snadno a jsou téměř bezúdržbové – abyste posunuli dveře u vestavěné skříně, vám stačí lehký tlak hřbetu ruky a dveře navíc nikde nezaclání, protože se pohybují v dráze rovnoběžné s čelem skříně. Nepotřebují žádnou údržbu, je to zcela odlišný systém zavírání ve srovnání s dveřmi křídlovými, kde se vám časem mohou povolit šrouby a křídla poklesnout či zkřivit. S křídlovými dveřmi je mnohem víc práce, než s těmi posuvnými, z hlediska údržby.

Můžete si mě umístit třeba do předsíně – výhodou vestaveb na míru je, mít je kdekoli, kde je dostatek volného prostoru. Mohou být napasované pod schodištěm, mohou zakrýt nerovný roh, nevyužitelný výklenek a mohou být umístěné i v předsíni bytu, aniž byste si věcmi museli zaplnit ložnici, dětský pokoj či obývák.