Buďte originální!


Už vás nebaví dostávat měkké dárky? Chcete na sobě mít něco, co nikdo jiný nemá? A co vás přitom bude skvěle vystihovat? Vsaďte tedy na vlastní fantazii a nechte obyčejné dary, aby se staly originálními a nesplynuly s davem. Navrhněte vlastní vzor, obrázek nebo cokoliv jiného, svěřte jej příslušným profesionálům, kteří jej natisknou na vámi zvolenou věc a buďte originální.

photography-2754902_960_720

Potisknout si můžete dneska nechat snad úplně cokoli, co vás napadne. Nemusí se jednat pouze o libovolný kousek oblečení, ale také například o povlečení, záclony, hrnky či nutnost dnešní doby – roušku.

Například takové ponožky jsou skvělou volbou pro originální jedince. Ti totiž můžou zvolit originální pár na různé setkání, párty nebo třeba svatbu. Do obleků dnes muži s oblibou nosí různě strakaté ponožky, tak proč si je rovnou nenavrhnout sami!

black-4572125_960_720

Také mikina s vlastním potiskem je skvělou možností, jak upoutat pozornost ostatních. Jedná se o kousek oblečení, který má ve své skříni prostě každý. Proto je také třeba ten svůj něčím odlišit. Pokud nevíte, jak na to, můžete se inspirovat předchystanými nabídkami různých internetových obchodů. Když narazíte něco, co se vám z připravených grafických prvků nelíbí, jednoduše napíšete dané firmě a oni to jednoduše odstraní. Nebo přidají další, váš osobní prvek. Vše přesně podle vašeho přání.

Dnešní „blbá“ doba nás nutí nosit roušky. I ty se již staly velkým byznysem, proto si můžeme vybrat z nepřeberného množství vzorů, obrázků, popisků, tvarů, barev i materiálů. Kdo chce být originální, může si v mnoha firmách, nechat vyrobit vlastní design. Stačí svou grafiku v požadovaném formátu vložit do vyznačeného pole.

Že se dají vyrobit hrnky pouze s potiskem fotografie? Pokud chcete servírovací sadu s elegantními motivy, ale žádné vám nevyhovují, vymyslete si vlastní. Kromě obrázků vám mnohé firmy totiž vyrobí hrnek přesně dle vašeho návrhu.