Fitko bez jediné chybičky!

Už vás unavuje váš starý systém, který vás přestal bavit a rozhodli jste se tak pro radikální změnu, která změní vaše sportovní centrum? S námi to zvládnete! Už vás neustále unavuje váš nefunkční systém, který je zastaralý? A chtěli byste tak u sebe ve svém sportovním centru udělat pořádnou radikální změnu, která by navíc k něčemu byla? Pokud ano tak jste na správné adrese, protože my vám nabízíme náš online rezervační systém, který si hned na první dobrou zamilujete klidně ještě dnes! Pakliže tomu nevěříte a chtěli byste si tak zkusit jak funguje, tak na našich webových stránkách je možnost malé verze se kterou si poradí i laik.

sport

V dnešní uspěchané a moderní době je pro každého ten nejlepší lék na stres sport. Ano je tomu opravdu tak, protože se při něm vyplavují hormony štěstí a navíc vám do krve proudí adrenalin. Ale co dělat, když jste majitelem či majitelkou sportovního centra a nevíte si tak rady, protože vám klesla najednou návštěvnost a vaši trenéři se začínají ohlížet po jiném místě kde by tam mohli uplatnit svoje zkušenosti ve sportu, přece je nechcete ztratit! S naším systémem můžete tak velmi rychle a snadno propojit živé vysílání přímo z vašeho centra, a to konkrétně z lekce na kterou byste rádi přilákali další a další zákazníky nebo snad dokonce i zákaznice. Vaši zaměstnanci určitě ocení rychlý a spolehlivý systém kde budou mít přehled i o návštěvních a počtu daných lekcí v daném dni. Protože přehled je naprostým základem, a pokud někdo nemá systém pak se nemůže tedy divit tomu, že je někde chyba.

výživa

Nebo snad chcete propojit pokladny? Ano to s námi také jde. Navíc pakliže k vám chodí častěji lidé s Multisport kartou tak se nemusíte ničeho obávat, protože na to jsme také připraveni. Nabízíme toho velké množství, které je naprostým topem. Nebo si snad nevíte stále rady a potřebujete tak od nás odbornou pomoc za kterou budete vděčni nejen vy, ale třeba i vaši kolegové? Každého zákazníka bereme jako jednotlivce, který je jinak učenlivý. Sestavíme vám navíc tento systém podle vašich potřeb, takže se nemusíte bát toho, že byste se museli dlouhé hodiny učit s ním pracovat.