Jak se správně obléknout na první rande

Udělat dobrý první dojem na rande je velmi důležité, zvlášť, pokud vám na schůzce s oním mužem skutečně záleží. Jak se ale obléknout, abyste zanechala co nejlepší dojem, okouzlila, a dostala případně i pozvánku na další schůzku?

Jakou zvolit kabelku?

Ano, volba kabelky je velmi důležitá. Laciná a umolousaná kabelka může působit, že na tom nejste zrovna nejlépe, a neumíte si vážit věcí. Velká taška zase vypadá, jako by jste měla nutkavou potřebu nosit s sebou velké množství věcí, případně i make-upu, navíc může při různých aktivitách velmi překážet. Chcete-li působit skromně, elegantně a prakticky, ideální volbou bude malá kožená kabelka. Stačí aby se vám tam vlezl mobilní telefon, peněženka a klíče. Co se stylu týče, ten záleží samozřejmě na vás a vašem vkusu, ale ideální je kabelka crossbody, která nepřekáží a nechává vám ruce volné. Pokud takovou kabelku nemáte, raději rychle utíkejte nakupovat. Velký výběr kvalitních stylových kabelek seženete na e-shopu Nová kabelka.

pytlík s levandulí

Oblečení

Dále je důležité zvolit správný oděv. Pokud jste se rozhodla pro šaty, vyhněte se upnutým mini šatům, které nenechávají příliš prostoru pro fantazii, a působí zkrátka na první schůzku příliš lacině. Zahalená jako jeptiška však také moc parády nenaděláte. Ideální jsou šaty ke kolenům, s malým, nikoliv hlubokým výstřihem, a především takové, aby seděly k vaší postavě. Pokud dáváte přednost kalhotám a topu, zvolte takové kalhoty, které vás nebudou škrtit, ale ani vám z nich nepoleze nic, co by nemělo. Pokud zvolíte legíny, musí být top delší. Co se topu týče, můžete zvolit hezkou halenku, tričko, nebo klidně i košili. Dejte však pozor, ať nepůsobíte příliš formálně, a nápadníka neodradíte.

první schůzka

Obuv

Obuv volte dle toho, kam se na první schůzku chystáte. Na výšlap se podpatky nehodí, a jít do opery v gládách také nebude nejlepší nápad. Boty musí působit prakticky, měly by být pohodlné, ale hezké, čisté, a rozhodně ne rozbité, nebo okopané.