Netradiční náměty pro potisk textilu

Potisk textilií není v současné době nic neobvyklého, kdokoli z vás si může snadno objednat jak potisk, tak i výšivky na trička, mikiny, čepice, deštníky, zkrátka na cokoli vás napadne. Můžete se pak promenádovat na pěší zóně s originálním nápisem či firemním logem. Rádi bychom vám však naznačili, že po technické stránce není problém toto uskutečnit, mnohem obtížnější je promyslet vlastní projekt, který skutečně zaujme a splní svůj účel. Není totiž nápis jako nápis.

oko na tričku

Humor – mezi lidmi se vytrácí humor a to je špatné znamení. Nelze se tomu divit, současná ekonomická krize a podivná koronavirová doba sebrala „vítr z plachet“ a nadšení mnohým z nás a díváme se pak do budoucnosti spíše skepticky. Přesto se najdou lidé, co se snaží druhé rozveselit, a můžete se o to pokusit i vy. Například humornými karikaturami obličejů, vtipnými texty, anekdotami, humornou nadsázkou a dalšími tématy, jak to dokázal třeba Felix Holzmann.

Rozšiřujte si obzory – na tričkách, bundách a mikinách nemusíte předvádět témata, která se nám snaží vnutit některé weby, zaměřené např. na alkohol (pivo), drahá auta a různé sebedestruktivní tendence. Namísto toho lze využít prázdnou plochu bavlněného trička smysluplněji, např. vzdělávacími informacemi ze zoologie, botaniky, geologie, (smysluplné) ochrany přírody nebo ze sféry technických oborů. Lidský život přece není jen o alkoholismu, kouření a nezřízeném sexu.

motýl - potisk na tričku

Trička pro děti – nezapomínejme na své děti, které si z nás berou vzor, a nabízejme jim na potisk reklamního textilu https://promotextile.cz/cs/ témata, která je zajímají. Mohou to být pohádkové příběhy a filmoví hrdinové, ale i některé významné osobnosti vědy, techniky a přírodovědných oborů. Děti zajímá spousta věcí a budeme-li s nimi více komunikovat a nabídneme-li jim vhodná témata na potisk textilu, bude je to určitě bavit.