Jde to i ekologicky!

Skleněná lahev na pití je velice dobrou volbou k našemu občerstvení v práci, ve škole, při sportu i cestování. Chutná z ní lépe a je ekologická. Používáme ji opakovaně a nepřispíváme tak k hromadění plastů na Zemi. Naše planeta není nafukovací a jinou zatím nemáme. Skleněné lahve jsou skvělá alternativa pro jednorázové PET lahve, které vytvářejí obrovskou hromadu odpadu hyzdící oceány a ohrožující její obyvatele. Co ještě vše můžeme ovlivnit používáním skleněné lahve?
skleněná láhev.jpg
Můžeme být zdravější
Plastové lahve často ovlivňují chuť nápojů a mohou do nich uvolňovat toxiny. Ty samozřejmě zdraví našemu organismu nepřidávají. To se u skleněných lahví nestane. Jsou vyráběny z odolného kvalitního skla. Snadno se vymývají a čistí za pomoci ekologických přípravků.

Můžeme ušetřit
Do skleněné lahve si můžeme natočit kohoutkovou vodu, která je podstatně levnější než voda balená. Dají se tak ročně ušetřit tisíce korun. Kohoutková voda je u nás na rozdíl od mnoha jiných zemí výborná. Odpovídá požadavkům na pitnou vodu. Chlor, který mnozí považují za „velké zlo“ zajišťuje, že se dostane v dobré kvalitě až k nám domů, nemusíme pro ni nikam daleko jezdit. Zbytkový chlor po natočení rychle vyprchá nebo ho lze odstranit jednoduchými filtry.

Můžeme z ní pít vše
Kdo nechce pít samotnou vodu, může přidat oblíbený sirup. Díky kvalitnímu a odolnému materiálu lze do skleněných lahví dávat také teplé nápoje. Pochutnáte si s ní i na oblíbeném čaji nebo kávičce. Lahve z tohoto materiálu jsou vhodné i na poněkud „hutnější“ nápoje. Třeba ovocné či zeleninové smoothie.
láhve na pití.jpg
Můžeme s námi být všude
Skleněné lahve na pití, které jsou dnes nabízené na trhu, jsou vyráběny z kvalitního borosilikátového skla. Jsou odlehčené, odolné poškrábání a nárazu. Můžeme s nimi vyrazit nejen do práce či do školy, ale i do „terénu“. Sportovat venku. Třeba je vzít na cyklovýlet nebo běhání. Občerstvovat se z nich můžeme na kratších i delších cestách. V obchodech si lze vybírat ze široké nabídky různých barev, velikostí či typů uzávěru.