Krásná pleť

Chtěli byste být stále mladí a krásní? Myslím si, že je opravdu mnoho lidí, kteří si přejí mít stále a nadlouho dokonalou pleť. A já samozřejmě patřím taky v těm lidem, kteří chtějí vypadat stále mladě. Samozřejmě ale dnešní doba tomu moc nepřeje. Jenom si to vemte. Dnešní doba je taková, že je všechno rychle a všichni lidé dělají všechno ve spěchu. A to nesvědčí nejenom naší pleti, ale taky celkově zdraví. Přílišný stres a spěch. Stres se odráží na našem těle a na naší pleti a taky na našich vlasech. Pokud jsme neustále ve stresu, tak to odnáší hlavně i naše pleť, která je pak více šedivá a také více plná vrásek. V tomto případě je nutné používat některé potravinové doplňky. I když se snažíme žít plnohodnotný zdravý životní styl, někdy to opravdu moc nestačí.

Nebojte se vrásek.

A proto přichází na řadu třeba kolagen v prášku. Kolagen v prášku je velmi kvalitní, protože ho opravdu hodně dlouho vydrží. Kolagen v prášku se skladuje opravdu na temném místě, kde není teplo. Kolagen v prášku se dobře rozpustí ve vodě, takové té vlažné. Nemusí to být horká voda ale ani ledová voda. Sice chuť není nic moc, když máte přírodní kolagen v prášku. Sice ale už existují přírodní kolageny v prášku taky s příchutí. Já jsem si velmi oblíbila přírodní kolagen v prášku s jahodovou příchutí. A musím říct, že po dvou měsících si připadám o něco krásnější. A hlavně pleť je vyhlazenější a vlasy jsou více kvalitnější.

Každá žena se chce líbit.

Myslím si, že kolagen v prášku by měla používat každá žena, protože to prospívá nejenom pleti navenek, ale kolagen je taky perfektní na klouby a vaziva. Myslím, že tím rozhodně nic nezkazíte. Vždyť si z toho můžete udělat i pěkný kosmetický rituál, který se vám bude líbit. Takže pokud toužíte po mladém a svěžím vzhledu a pevném zdraví, tak je nejlepší čas na kvalitní kolagen v prášku. Samozřejmě v té formě, ve které vám to vyhovuje nejvíce. Lze ho dát i do džusu nebo čaje.