Nejlepší chovatelská stanice ve střední Evropě!

Jestliže přemýšlíte, jakého psího kamaráda hodláte uvítat do rodiny a nemůžete se pořád dohodnout, jaký pejsek bude dobře snášet i samotu doma, když vy budete v zaměstnání a děti ve škole, pak pro vás máme skvělý tip. Tip na štěněcího miláčka – malého medvídka, kterého budou vaše děti, ale i ostatní děti, které na vycházce s novým přítelem potkáte, milovat!

štěňátko akita

Akita inu štěně Kenichiai totiž vypadá jako malý chlupatý medvídek a je úžasně roztomilý. Jeho srst je huňatá, jen do ní zabořit ruce a hladit a hladit. Váš nový kamarád bude vzbuzovat jen obdiv a možná i závist, kde jste takového krásného psíka koupili.

Můžeme vám doporučit skvělou chovnou stanici Ken´lchi Ai, která se již léta zajímá o chov pravého čistokrevného japonského plemene, a to Akita inu. Tito psi jsou oddaní a věrní kamarádi a budou vás bránit před nepřítelem – když bude potřeba – nastaví i svůj život, tak jsou oddaní svému páníčkovi. Ale to snad nebude třeba, jde jen o to, abyste věděli, co váš nový přítel dokáže.

Dokáže spoustu ale i jiných věcí, jako je zůstat sám doma a věrně na vás čekat, aniž by vám zrekonstruoval byt … Nemusíte mít obavy, osvědčí se i jako hlídač.

akita inu canisterapie

Vlastnosti Akita inu:

  • Tuto vlastnost ocení zvláště vaši blízcí sousedé – pes zbytečně neštěká, patří spíše mezi tichá plemena.
  • Vydrží doma sám.
  • Není náročný na pohyb, takže s ním nebudete muset každodenně běhat po parku několika kilometrové trasy.
  • Má úžasnou samočistící srst a co ocení čistotné maminky – naprosto postrádá psí zápach.
  • Je velmi vhodný k dětem, které miluje.
  • Jeho využití je skutečně pestré – služební nebo strážný pes, výstavní, rodinný, ale vhodný i pro léčebné účinky při canisterapii.

Psíka v chovné stanici vyšlou k vám do rodiny s průkazem původu, což je jakýsi rodný list štěněte a obsahuje čip pejska a jeho jméno, jméno chovatele a majitele. Samozřejmostí jsou informace o předcích psa až do čtvrté generace a další údaje.