Osobní bezpečnost

Nemůžete se rozkrájet a zajistit tak osobně bezpečnost všem třem najednou. Ne vždy je může někdo doprovodit až domů. Jakou máme další možnost? Pořídit každé cvičeného obranářského, nejlépe velkého psa, není také dost dobře možné a ani praktické. Samozřejmě je můžete poslat na kurzy sebeobrany, ale než se naučí se ubránit, bude nějakou dobu trvat. Potom jim můžeme každé najmout osobního bodyguarda, ale to b nás brzy přivedlo na mizinu. Nebo jste žena a nevíte, jak vyřešit vlastní bezpečnost. Co teď tedy?

zatčený u zdi

Pořídit každé pistoli, no to v našem státě nebude tak jednoduché, protože by si všechny nejprve musely udělat zbrojní průkaz. Navíc, snadno se v rozrušení netrefí a způsobí újmu třetí osobě. To také není nejlepší řešení. Můžeme jim rozdat nože a každá bude nosit svou osobní velký nůž v kapse či kabelce. No, z pohledu Vaší drahé polovičky to nebude také nejlepší řešení. Útočník jí (vám) nůž vyrazí z ruky a co potom?
symbol pozornosti

Nemusíte si již vy, nebo váš partner dále lámat hlavu, existuje jednoduché, praktické, diskrétní a finančně dostupné řešení osobní bezpečnosti, které používají i policisté. Řešení, které Vašim drahým (vám) poskytne dostatek času na útěk či přivolání pomoci a zároveň nikoho nezabijí. Paralyzér je i pro bezpečnost Vašich dam. Je bezpečný, diskrétní, snadno se vejde do každé kapsy, může ho nosit i jako klíčenku v kapse na klíčích. Velice rychle je připravený k použití. Stačí vyndat z kapsy, zamířit na útočníka, odjistit a zmáčknout spoušť. Potom už stačí jen utíkat nebo přivolat pomoc. Samozřejmě se dá použít po nabytí opakovaně, tedy pokud vám zůstane. Když ne, nic se neděje, pořízení jiného není příliš finančně náročné. Účinnost zároveň několikrát převyšuje počáteční investici. Každá žena i muž s paralyzérem v kapse je v bezpečí.