Stavební firmy Vysočina jsou tu pro vás a pro vaše snové bydlení

Stavební firmy Vysočina jsou tu pro vás a pro vaše snové bydlení. Bydlení ve svém novém rodinném domku už nemusí být jen snem.

Jste nespokojeni se stále se zvyšujícím pronájmem bytu? Neshodnete se s majitelem, stále musíte řešit problémy s hlučnými sousedy, kteří halasí až do ranního kuropění? Unavuje vás být v nepřízni počasí stále zavřeni mezi čtyřmi stěnami? Anebo byste rádi spočinuli na terase svého vlastního domku s výhledem do zeleně, kde mezi stromy prosvítá houpací síť a láká vás k poležení a relaxaci?

Jestliže toužíte po svém snu – bydlet ve vlastním domku se zahradou plnou zeleně a místem k relaxaci, kde vytvoříte i hrací prostor pro vaše ratolesti, naplňte ho! A my vám s tím pomůžeme.

dům projekt

Předpokladem samozřejmě bude nejspíše hypotéční úvěr, který by nemělo být v současné době, kdy pracujete, těžké získat. Úvěrové domy a bankovní instituce se předhánějí v nabídkách a je jen na vás a vašem bankovním poradci – vybrat si ten správný hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření a vrhnout se do díla.

Navíc díky úvěru na bydlení, ať se jedná o nákup stavebního pozemku nebo samotnou stavbu, můžete ušetřit i značné peníze, to když uplatníte u svého zaměstnavatele v rámci ročního zúčtování daně zaplacené úroky z úvěru. Případně můžete uplatnit jednou v roce (po skončení roku) i díky daňovému přiznání na příslušném finančním úřadu dle místa svého bydliště.

daňový úřad

Čerpáte úvěr na stavbu, a přitom si uplatníte zaplacené úroky a určitou částku vám stát dokonce ještě vrátí.

Nenechte se o tuto, byť malou, ale milou záležitost, ochudit a informujte se u svého zaměstnavatele. A nechte si vysvětlit možnosti uplatnění darů, úroků, životního pojištění a ostatních slev. Váš finanční rozpočet, který bývá mnohdy napnutý díky stavbě, můžete vylepšit.

A my zase na oplátku vylepšíme váš pohled na vaše nové bydlení.

Zhmotníme váš sen. Stačí nám jen vaše představy a vyprojektujeme dům vašich snů. A může to být bungalov anebo dřevostavba, patrový rodinný dům s garáží nebo jen s garážovým stáním, nezbytnou terasou a výhledem do okolí.