Vhodné nejen do obývacích pokojů

Koupit si kvalitní sedačku vás může přijít i na desítky tisíc korun. V případě, že dáte raději přednost modernějším vakům, zaplatíte násobně menší peníze.

Vhodné nejen do obývacích pokojů

Koupě celé sedací soupravy, tedy gauče a několika křesel, obvykle vyjde na pěkné peníze, zvláště, pokud preferujete opravdovou kvalitu. Můžete si tak připravit i desítky a u vyloženě prémiových modelů dokonce i stovky tisíc korun. Tolik to dnes stojí. Neplatí se pouze za kvalitu technickou, ale i za kvalitu vizuální. Toužíte-li po kousku, který vypadá skutečně skvostně, určitě vás to nebude stát pouze pár stovek. Problém je, že valná část lidí si takové částky buďto nemůže dovolit utratit vůbec, nebo prostě nechce vyhazovat peníze oknem.

Modrý pytel

A pro takové tu existují alternativní způsoby vybavení obývacích pokojů. Nechcete-li utrácet vůbec nebo pouze mírně, klidně můžete sedět pouze na holé zemi, koberci či ratanovém sedáku. Nevadí-li vám však přeci jen nějaká investice, dost možná by vás mohly zaujmout moderní sedací vaky.

Jsou levné, hezké a pohodlné

Sedací vak na vás nemusí udělat na poprvé ten nejlepší dojem. Vypadá spíše jako hrudka vytvořená z plastelíny a nepůsobí příliš hezky už vůbec ne pohodlně. Jakmile si ho ale vyzkoušíte, uvidíte, že nebudete chtít už nic jiného. Oproti běžným křeslům jsou totiž pytle maximálně pohodlné, zvláště když jim dáte čas. Dokáží se totiž dokonale přizpůsobit vašim tělesným proporcím, takže budete vždy mít pohodlí. To platí samozřejmě pouze o značkových modelech. Tento druh pytlů se vyrábí i na černo, a i když se dají sehnat levněji, kvalitou zpracování ani komfortem se nemohou rovnat značkovým výrobkům. Upřímně řečeno, jsou to pak vyhozené peníze, takže to raději nedělejte.

Vaky na pláži

Venkovní využití

Standardní křesla se ve venkovních prostorách příliš využívat nedají, ale s pytli je to jiné. Můžete si totiž pořídit jak interiérové verze, tak i modely vhodné do venkovního prostředí. Ty mají nejen tlustší slupku a jsou tak mnohem odolnější proti mechanickému poškození, ale zároveň se mohou pyšnit i nepromokavou vrstvou.