Dům pro radost i na bydlení

Proč zrovna mobilní domy? Protože jsou levné, praktické, útulné a člověk může mít pocit, že něco vlastní. Žádní sousedé za dní, jen klid a soukromí. To mnozí lidé preferují a to dokonce i přesto, že budou bydlet jenom v maličkém domečku. Útulné prostředí, moderní zázemí, vše, co k životu potřebujete, přesně těmito vlastnostmi se v dnešní době vyznačují mobilní domy.

Nízké náklady na energie, celoroční objekty, nejnižší možná pořizovací cena, za kterou získáte vlastní soukromý dům, který vám přivezou a ustaví a to ještě i s vybavením! To prostě jinde nekoupíte, takže už také začínáte přemýšlet o mobilním domu? Pojďme si některý typ blíže představit.

křeslo

Lavaro House A číslo 35 je velký 48 metrů čtverečních. Na této ploše najdete hned tři pokoje.

Jedná se samozřejmě o celoroční typ ubytování, takže v něm budete spokojeně bydlet po celý rok a to s nízkými měsíčními náklady celoročně na energie dokonce i v zimě.

Velkou výhodou je pořizovací cena. Ta se pohybuje velice nízko na to, že v objektu můžete bydlet v podstatě hned po přivezení a ustavení, takže si dům stačí vybrat, zaplatit nebo se dohodnout na půjčce a splátkách a máte hotovo.

Venkovní obložení z Kerrafrontu působí velice líbivě. Tento luxusní objekt je vybaven již v základu vším, co budete potřebovat. Domek je úsporný s nízkými náklady, což dokládá i zateplení 130 mm silnou izolační vrstvou pěny.

notebook postel

Najdete v něm skříně, postele i pohovku. Dokonce vlastní venkovní rolety, to jen tak někdo nemá. V objektu se nachází přímotopy. Moderní kuchyně vás jistě hned osloví a nadchne. Mimo jiné v ní budete moci hned vařit, obsahuje totiž veškeré spotřebiče, jako je sklokeramická indukční deska, vestavěná lednička, myčka i digestoř. V koupelně se nachází bojler, wc, sprchový kout a pračka.

Vnitřní obložení je řešeno světlým materiálem pro optické projasnění prostoru. Připadáte si jako v útulném, ale velice moderním prostředí díky PVC linea krémové barvy. Vnitřní osvětlení je řešeno pomocí led diod, úsporné, ekologické a ekonomické.

4/5 - (2 votes)