Proč dát přednost knížkovému pouzdru na Huawei P30 Lite

Vybíráte pouzdra Huawei P30 Lite a zvažujete, kterému z nich dáte přednost? Pokusíme se vás přesvědčit o tom, proč do svého výběru zahrnout i řešení, které se přezdívá flip nebo knížka.

Mobil je uzavřen v silikonové (gelové) vaničce – většina těchto výrobků na trhu má uvnitř vložku, která přesně zapadne do vašeho telefonu. Podmínkou je, aby to nebylo pouzdro univerzální a nemělo uvnitř pouze plastový klip. Klipy nebývají spolehlivé, mohou prokluzovat, nechrání přístroj z boku a uvnitř pouzdra se mohou volně pohybovat na otočném čepu, což zvyšuje pravděpodobnost pádu na zem.

žena s telefonem

Provedení je precizní včetně švů a kvality materiálu – kdybyste chtěli ušetřit pár korun a ušít si pouzdro doma, pak na tom naopak proděláte. Cena flipových pouzder nepřesahuje tři sta korun, strojní šití je navíc velmi přesné a precizní, švy zůstávají pevné po dobu několika let (při šetrném zacházení), samotný materiál (eko-kůže) je pevný, prodyšný, zdravotně nezávadný, nealergický, nepřijímá ani nevydává žádný zápach.

krásná dívka se fotí

Pouzdro dobře vypadá a je reprezentativní – není to žádný vak, sáček a podobný typ obalu, s nimiž jsme se setkávali u tlačítkových telefonů, svým vzhledem připomíná kapesní diář, který vám neudělá ostudu ani při slavnostních příležitostech, jako jsou narozeninová párty, svatby, výročí seznámení, abiturientské večírky nebo pracovní jednání, porady a pohovory. Pozornost ovšem věnujte vhodné barvě a motivu.

Barva a motiv – velmi vyhledávaná je bílá a světle hnědá, která se výrazně podobá pravé kůži. Tyto dvě barvy jsou univerzální a dobře padnou ke každému outfitu a oděvním doplňkům. Volit ovšem můžete i mezi pastelovými barvami růžovou, fialovou, modrou, zelenou, které nejlépe vyniknout bez potisku a bez výrazných vzorů. Rušivé však nejsou ani motivy květin či jiné jemné ornamenty, např. mandaly.