I přemýšlení může být zábava

Když takhle jedete z práce a máte hlavu plnou účetních uzávěrek, zásob ve skladech, co uvařit doma k večeři nebo jak pomoct synovi s úkolem z algebry, napadlo by vás někdy jen tak zvednout telefon a zamluvit si termín na únikovou hru? Pro sebe a manželku, možná pro kamaráda, sestru nebo tatínka. Můžete se domluvit v práci a vyrazit jako kolektiv na „teambuilding“. Prostě jen tak, utužit vztahy a vypustit páru. Ale pak vás napadne: „Vypustit páru? Nemusí se tam náhodou přemýšlet?“ To si pište, že musí… a jak!

Dostaň se pryč

Zažijete tam ale spoustu zábavy, možná se sem tam polekáte a dostanete dávku adrenalinu rovnou do žíly. Bude to přesně tak super, jako jít do kina na zábavný thriller nebo na horor. Jen s tím rozdílem, že nebudete diváci, ale účinkující. Není to úžasné? Zažijete příběhy, o kterých doteď jen čtete nebo se na ně díváte na obrazovkách. Budete řešit záhady, které doteď řeší jen vaši hrdinové. Musíte zachránit sebe a všechny vaše přátele, které vezmete s sebou, a dostat je zpět domů. A to vše jen za použití důvtipu a logického uvažování. Nenechte se ovládnout strachem a emocemi, zachovejte chladnou hlavu a vyřešte to, co jsou mnohdy jedny z nejtěžších hádanek. Dokažte si, že na to máte. Za ten zážitek to určitě stojí!

unikovka2

Cena je od velikosti skupiny a začíná na 1000 Kč za jeden prožitek. Můžete si vybrat ze dvou úžasných příběhů a do jednoho z nic skočíte rovnýma nohama (a možná se ani nebudete chtít vrátit zpět, kdo ví). Vybrat si můžete mezi hrami Samara a Dvojitý agent. A proto neváhejte, zvedněte telefon a zamluvte si termín v únikové hře právě teď!

A pokud nejste zrovna příznivci takového druhu zábavy, nevadí. Znáte někoho, o kom víte, že by to miloval? Enigma Escape nabízí také úžasnou a jedinečnou možnost dárkových poukazů, které můžete věnovat komukoliv, komu toužíte udělat radost. Nedaruj hmotné věci, které se můžou ztratit. Daruj zážitek, který si budeš nosit navždy s sebou!