Pronajměte si dodávku za výhodnou cenu

Mnohokrát za život, ba mnohokrát do roka, člověk potřebuje přesunout věci z místa na místo. Třeba v případě, kdy stěhujete babiččinu půdu plnou harampádí anebo v případě, kdy stavíte chalupu a potřebujete tam nejprve navozit stavební materiál, poté nářadí, a jakmile vše stojí, tak musíte chalupu samozřejmě pořádně zabydlit, třeba starým nábytkem po babičce či vašim vlastním. A to vše vyžaduje neustále jezdit z místa na místo s hromadou věcí v zádech. Ovšem jedná se o věci, které jen tak snadno nepřevezete, tedy alespoň osobním automobilem ne. Takže máte několik možností, jak to můžete udělat.

logo

Za prvé si můžete objednat stěhování věcí na míru. To ovšem není moc levné, tím spíše, pokud byste něco podobného dělali často.
Za druhé můžete požádat některého svého známého, který má automobil opatřený objemným vozíkem anebo rovnou vlastní dodávku. To ovšem znamená, neustále někoho prosit a složitě domlouvat termíny.

náklad

Anebo za třetí si můžete všechno zařídit svépomocí. Stačí, když si včas pronajmete dodávku v půjčovně dodávek v Praze a je to. Ušetříte a zároveň budete nezávislí, nebudete muset nikoho prosit, ani se na nikoho spoléhat.
A má to ještě mnohé další výhody. K nim patří třeba to, že budete mít k dispozici neomezený počet kilometrů, a to již v základní ceně pronájmu. Takže se svým nákladem budete moci jezdit, jak se vám zlíbí, daleko i blízko, rychle i pomalu, jednou i často. Navíc získáte aktuální dálniční známku pro Českou i Slovenskou republiku, takže záleží jen na vás, kam se zrovna vydáte, rozhodně se však nebudete muset vyhýbat dálnicím ani našim sousedům. A můžete si být jisti tím, že během těchto cest vás zapůjčená dodávka nezklame. Podléhá totiž pravidelným servisním kontrolám a k dispozici s ní získáte i prémiovou asistenční službu. To je zkrátka nabídka, která se nedá odmítnout.